Tegoroczne obchody Dna Niepodległości w PP9

18 listopad 2021
Tegoroczne obchody Dna Niepodległości, po raz kolejny z powodu pandemii wyglądały trochę inaczej niż w poprzednich latach. W przedszkolu dostosowując się do ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa i koniecznością zachowania bezpieczeństwa – każda grupa świętowała ten dzień w swojej Sali przyjmując właściwą postawę „na baczność”, o godz. 11:11 odśpiewała hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.
W godzinach popołudniowych starsze dzieci z grupy Pszczółki oraz grupy Myszki złożyły kwiaty pod pomnikiem Ofiar Wojen i Przemocy. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach nasze przedszkolaki uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2021-11-18 12:25:12)

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15369913