Jesteśmy twórczy

10 czerwiec 2021
W roku szkolnym 2020/2021 w Zespole Placówek Oświatowych w Kalinowicach działało koło plastyczne pod nazwą „Jesteśmy twórczy”.
W roku szkolnym 2020/2021 w ZPO Kalinowice działało koło plastyczne pod nazwą „Jesteśmy twórczy”. W jego zajęciach brali udział uczniowie kl. II i III. Spotkania w ramach koła miały za główny cel pogłębianie zainteresowań plastycznych uczniów. Dzięki nim dzieci miały okazję zapoznać się z nowymi technikami pracy, mogły też doskonalić umiejętność posługiwania się nimi. Rozwijały ogólną sprawność manualną, oraz kreatywność. Udział w zajęciach koła umożliwił także wzbogacenie umiejętności uczniów o nowe, ciekawe elementy z zakresu materiałów i formy, co pozwoliło wzbogacić ich wypowiedzi plastyczne. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Były również okazją do spędzania czasu w dobrej atmosferze, w sposób twórczy. Stanowiły element konstruktywnego odpoczynku po zajęciach lekcyjnych. Koło prowadzi Pani Jolanta Szaradowska-Kuklińska.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2021-06-10 13:33:01)

Data aktualizacji: 18 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15264790